Platby v MŠ

Vážení rodiče,

nyní probíhá kontrola všech Přihlášek ke stravování, jakmile bude vše hotové, obdržíte VS k platbám.

Děti, které již MŠ navštěvovaly, mají stejný VS.

Děti, kterým bylo k 31.8.2019 5 let a více, neplatí školné, pouze zálohu na stravné 700,- Kč.

Ostatní platí 600,- školné a 700,- zálohu na stravné, platby lze sloučit, účet máme pouze jeden.

Vždy do zprávy pro příjemce uvádějte jméno dítěte a třídu, kterou navštěvuje.

Děkujeme za trpělivost.

Ivana Gerlašinská, ředitelka MŠ

Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Včeliček - Klub Junior, Na Okruhu 395.

Každý den začínáme v 7,00 a končíme v 16,30.

Omluvy prosím na tel. číslo 605 851 309.

Těšíme se na Vás!

Ivana Gerlašinská

ředitelka MŠ

Školní rok 2018/2019

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám i Vašim blízkým krásné prázdniny a šťastné návraty z cest.

Prázdninový provoz v týdnu od 26. 8. do 30. 8. 2019 proběhne pro přihlášené děti na detašovaném pracovišti v Klubu Junior - třída Včeličky.

Škola v přírodě

Všichni jsou v pořádku v Harrachově, zatím svítí sluníčko a užívají si první vycházku.

Tak hodně sluníčka a málo deště!

sobota 18. 5.

Provoz v červenci a srpnu 2019

Vážení rodiče,

první týden v červenci můžete své děti zapsat do MŠ Ke Kašně, druhý týden v červenci do MŠ Lojovická.

Naše MŠ bude pro přihlášené děti otevřena poslední týden v srpnu.

Bližší informace o prázdninovém provozu jsou na nástěnkách u všech vchodů.

Nepřehlédněte datum zápisu na prázdninový provoz.

Vážení a milí,

srdečně Vás zveme k nám. Přijďte se podívat v pondělí 6. 5. 2019 od 8,00 do 9,00 hodin, dále od 15,00 do 17,00 hodin. Hlavní budova Mezi Domy 373 má celkem 4 třídy, detašované pracoviště Na Okruhu 395 celkem 2 třídy.

Těšíme se na Vás!

Ivana Gerlašinská

Daně 2018

Vážení rodiče,

po rozkliknutí nadpisu se Vám objeví formulář, předvyplněný jej dejte na svoji třídu, potvrzený vrátím rovněž tam.

Děkuji