Hravé lyžování

Vážení rodiče,

situaci sledujeme, komunikujeme s agenturou Hravé lyžování, bezpečnost dětí je pro nás na prvním místě.

Naše děti by měly lyžovat od 13,00 hodin.

pátek 31. 1. 2020

Vážení rodiče,

v pátek 31.1. z důvodu nízkého počtu dětí bude na hlavní budově otevřený pouze vchod Berušky/Sluníčka. Začínáme v 6,45 v Beruškách, končíme 17,00 ve Sluníčkách.

V Klubu Junior bude v provozu od 6,45 do 17,00 v provozu pouze třída Včeliček.

Daně 2019

Vážení rodiče,

po rozkliknutí nadpisu se vám objeví dokument ke stažení, vyplňte jméno žadatele, dále údaje o dítěti a odevzdejte jej na své třídě. Potvrzený vrátím rovněž na třídu.

Děkuji

Mgr. Ivana Gerlašinská

Vánoční provoz

Vážení rodiče,

mateřská škola je od pondělí 23.12. uzavřena. Omezený provoz zahájíme ve čtvrtek 2.1.2020. Otevřené budou 2 třídy na hlavní budově, začíná třída Berušek v 6:45, končí třída Sluníček v 17:00. Děti budou dle počtu rovnoměrně rozdělené do těchto tříd.

Přejeme Vám všem krásné a pohodové Vánoce, do roku 2020 pak hlavně pevné zdraví, hodně radosti i štěstí.

Kolektiv MŠ Mezi Domy

Kreativní charitativní akce pro Motol 2019

Děti ze všech tříd naší mateřské školy vyráběly vánoční ozdoby pro Motol. Vyzdobena bude dětská hematologická ambulance.

Rádi děláme radost!

www.tvorive-projekty.cz

Vážení rodiče,

děkujeme za Vaši účast na sobotní brigádě. Máme vyklizené skladové prostory, které díky tomu můžeme lépe využívat. Rovněž špatné počasí neodradilo rodiny od úklidu zahrady.

Děkujeme! Byli jste skvělí!

Stávka 6.11. 2019

Vážení rodiče,

třída Berušek, Motýlků a Montessori se ve středu 6.11. připojují ke stávce. Třídy budou uzavřeny, na hlavní budově bude v provozu pouze třída Sluníček. Třídy v Klubu Junior budou rovněž v provozu.

Náhradní provoz zajištěn z bezpečnostních důvodů pouze v omezené kapacitě.

Děkuji za pochopení a spolupráci

Platby v MŠ

Vážení rodiče,

nyní probíhá kontrola všech Přihlášek ke stravování, jakmile bude vše hotové, obdržíte VS k platbám.

Děti, které již MŠ navštěvovaly, mají stejný VS.

Děti, kterým bylo k 31.8.2019 5 let a více, neplatí školné, pouze zálohu na stravné 700,- Kč.

Ostatní platí 600,- školné a 700,- zálohu na stravné, platby lze sloučit, účet máme pouze jeden.

Vždy do zprávy pro příjemce uvádějte jméno dítěte a třídu, kterou navštěvuje.

Děkujeme za trpělivost.

Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Včeliček - Klub Junior, Na Okruhu 395.

Každý den začínáme v 7,00 a končíme v 16,30.

Omluvy prosím na tel. číslo 605 851 309.

Těšíme se na Vás!

ředitelka MŠ

Školní rok 2018/2019

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám i Vašim blízkým krásné prázdniny a šťastné návraty z cest.

Prázdninový provoz v týdnu od 26. 8. do 30. 8. 2019 proběhne pro přihlášené děti na detašovaném pracovišti v Klubu Junior - třída Včeličky.

Škola v přírodě

Všichni jsou v pořádku v Harrachově, zatím svítí sluníčko a užívají si první vycházku.

Tak hodně sluníčka a málo deště!

sobota 18. 5.

Provoz v červenci a srpnu 2019

Vážení rodiče,

první týden v červenci můžete své děti zapsat do MŠ Ke Kašně, druhý týden v červenci do MŠ Lojovická.

Naše MŠ bude pro přihlášené děti otevřena poslední týden v srpnu.

Bližší informace o prázdninovém provozu jsou na nástěnkách u všech vchodů.

Nepřehlédněte datum zápisu na prázdninový provoz.

Vážení a milí,

srdečně Vás zveme k nám. Přijďte se podívat v pondělí 6. 5. 2019 od 8,00 do 9,00 hodin, dále od 15,00 do 17,00 hodin. Hlavní budova Mezi Domy 373 má celkem 4 třídy, detašované pracoviště Na Okruhu 395 celkem 2 třídy.

Těšíme se na Vás!

Daně 2019

Vážení rodiče,

po rozkliknutí nadpisu se Vám objeví potřebný formulář, předvyplněný jej dejte na svoji třídu, potvrzený a s uvedenou částkou vrátím rovněž tam.

Děkuji