Zápis do MŠ

Školní rok 2019/2020

Výdej žádostí o přijetí nebo možnost stáhnutí žádosti

• čtvrtek 2. 5. 2019 až pondělí 6. 5. 2019
  • žádost je možné stáhnout zde
  • Den otevřených dveří v pondělí 6.5. 8,00 - 9,00, 15,00 - 17,00 obě budovy

Příjem přihlášek

• 13. 5. 2019 a 14. 5. 2019 v době od 13,00 do 17,00 hodin v ředitelně školy - boční vchod
  • přihláška musí být řádně vyplněná, podepsaná zákonným zástupcem
  • ředitelka školy kontroluje potřebné doklady
  • OP zákonného zástupce, rodný list dítěte, kartičku ZP dítěte
  • u dětí cizí státní příslušnosti je třeba navíc doložit platný cestovní doklad + kopii nebo průkaz k povolení pobytu dítěte v MČ Praha Libuš
  • zákonný zástupce se dostaví osobně
  • řádně vyplněnou a podepsanou žádost je rovněž možné v termínu zápisu poslat jako datovou zprávu nejdéle do lhůty pro podání do 24:00 hodin, ID datové schránky: 7 gbbhrr, na pozdě odeslané datové žádosti nebude brán zřetel
  • dále prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb s podáním tomuto poskytovateli nejdéle do lhůty pro podání do 24:00 hodin, na pozdější podání nebude brán zřetel

Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dítěte do MŠ

• Při zápisu obdrží každý žadatel své registrační číslo (doporučuji uschovat).
  • Podle § 183 odst.2 školského zákona rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání, se oznamují zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem s výsledkem řízení u každého uchazeče. Seznam se zveřejňuje na veřejně přístupném místě ve škole na dobu alespoň 15 dnů. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí k předškolnímu vzdělávání, za oznámená.
  • Je třeba vyzvednout si rozhodnutí o přijetí / nepřijetí dítěte v týdnu od 4. 6. 2019  vždy od 7,30 do 15,00 hodin. v budově MŠ, po domluvě s ředitelkou školy je možný i jiný čas.
  • Přijatým dětem bude současně s „rozhodnutím“ předán letáček s podrobnějšími informacemi ohledně nástupu dítěte do mateřské školy (seznam věcí, platby…)