Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in system/modules/core/library/Contao/GdImage.php on line 82
#0 [internal function]: __error(2, 'imagecreatefrom...', '/data/web/virtu...', 82, Array)
#1 system/modules/core/library/Contao/GdImage.php(82): imagecreatefromjpeg('/data/web/virtu...')
#2 system/modules/core/library/Contao/Image.php(539): Contao\GdImage::fromFile(Object(Contao\File))
#3 system/modules/core/library/Contao/Image.php(510): Contao\Image->executeResizeGd()
#4 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(1555): Contao\Image->executeResize()
#5 system/modules/core/modules/ModuleRandomImage.php(185): Contao\Controller::addImageToTemplate(Object(Contao\FrontendTemplate), Array)
#6 system/modules/core/modules/Module.php(287): Contao\ModuleRandomImage->compile()
#7 system/modules/core/modules/ModuleRandomImage.php(61): Contao\Module->generate()
#8 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(321): Contao\ModuleRandomImage->generate()
#9 system/modules/core/library/Contao/InsertTags.php(447): Contao\Controller::getFrontendModule('8')
#10 system/modules/core/library/Contao/Controller.php(692): Contao\InsertTags->replace('...', false)
#11 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(100): Contao\Controller::replaceInsertTags('...', false)
#12 system/modules/core/pages/PageRegular.php(190): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#13 system/modules/core/controllers/FrontendIndex.php(285): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#14 index.php(20): Contao\FrontendIndex->run()
#15 {main}

Warning: imagecreatefromjpeg(): '/data/web/virtuals/127459/virtual/www/domains/msmezidomy.cz/files/Galerie/skolni_besidka/DSC00568.jpg' is not a valid JPEG file in system/modules/core/library/Contao/GdImage.php on line 82
#14 index.php(20): Contao\FrontendIndex->run()
#15 {main}

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/127459/virtual/www/domains/msmezidomy.cz/system/helper/functions.php:65) in system/modules/core/library/Contao/Template.php on line 294
#0 [internal function]: __error(2, 'Cannot modify h...', '/data/web/virtu...', 294, Array)
#1 system/modules/core/library/Contao/Template.php(294): header('Vary: User-Agen...', false)
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\Template->output()
#3 system/modules/core/pages/PageRegular.php(190): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#4 system/modules/core/controllers/FrontendIndex.php(285): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#5 index.php(20): Contao\FrontendIndex->run()
#6 {main}

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/127459/virtual/www/domains/msmezidomy.cz/system/helper/functions.php:65) in system/modules/core/library/Contao/Template.php on line 295
#0 [internal function]: __error(2, 'Cannot modify h...', '/data/web/virtu...', 295, Array)
#1 system/modules/core/library/Contao/Template.php(295): header('Content-Type: t...')
#5 index.php(20): Contao\FrontendIndex->run()
#6 {main}
MŠ Mezi Domy - MŠ MEZI DOMY

O nás

Mateřskou školu Mezi Domy najdete v klidné oblasti okrajové části Prahy 4, uprostřed menšího sídliště Písnice

Budova je samostatný komplex s příslušným zázemím, projektovaným pro 4 třídy dětí předškolního věku

Plavání ve školním roce 2021/2022

PLAVÁNÍ ve šk. roce 2021 – 2022

Přihlašujte děti již nyní na I. KURZ v září

Ve školním roce jsou pro děti opět zajištěny oblíbené lekce plavání v bazénu Kenny Club - „Přístav dětství“   v Modřanech. Protože první hodina bude začínat v pondělí  13. 9. 2021, dítě je nutno do kurzu přihlásit již nyní.  Děti jsou do pořadníku zařazovány dle uhrazení celé platby.

Kurz = 10 lekcí, je omezen počtem 10ti dětí, věk dítěte není rozhodující.  V případě nemoci se bohužel peníze nevrací, ale máte možnost se domluvit s dalšími rodiči o tzv. náhradnících, což úspěšně funguje.

Plavání bude probíhat pravidelně každé pondělí v době 10,00 – 10,30 hod. pod vedením zkušené instruktorky a metodičky plavání, za účasti pedagogické pracovnice naší mateřské školy.

Děti budou odjíždět z mateřské školy v 9,30 hod. objednaným mikrobusem.

Cena od září 2021 :  2 800 Kč  = 10 lekcí s vlastní dopravou.

V případě zájmu Vás žádáme o vyplnění závazné přihlášky a uhrazení platby p. učitelce Elišce Vidové (třída Montessori) co nejdříve – před prázdninami!

Přihlášky jsou k dispozici na všech třídách.

Prohlédněte si naše fotogalerie

Zobrazit galerii