O nás

Mateřskou školu Mezi Domy najdete v klidné oblasti okrajové části Prahy 4, uprostřed menšího sídliště Písnice

Budova je samostatný komplex s příslušným zázemím, projektovaným pro 4 třídy dětí předškolního věku.

Od 1.října 2014 disponuje mateřská škola detašovaným pracovištěm, cca 5 min. cesty od hlavní budovy – Na Okruhu 395/1, kde je umístěna třída Včeličky.

Ve třídě Včeličky je zapsáno do 25 dětí, v ostatních třídách do 28 dětí. Kapacita MŠ je celkem 137 dětí.

Výukové pavilony jsou dva provozně samostatné stavební prvky, které jsou zrcadlově propojené a spojovací chodbou spojené s hospodářským pavilonem. Uprostřed jsou 2 atria

Místnosti pro pobyt dětí jsou prostorné, slunné - situovány převážně na jih, s terasou do zahrady.

Mateřská škola má vlastní školní zahradu, školní jídelnu i prádelnu.

Vstup do objektu pro rodiče a děti je dvěma postranními vchody – vždy společný pro 2 třídy.

V okolí MŠ se nachází řada krásných přírodních zákoutí, chráněných území a rekreačních oblastí, které využíváme s dětmi k procházkám a výletům.